“Keturi mėnuliai”

“Keturi mėnuliai”

with Komentarų: 0

Gruodžio tryliktą dieną Kauno galerijoje “Balta” atidaryta jau penktus metus vykstanti paroda  pavadinimu „SPALVA NUOTAIKA SIMBOLIS“. Žinoma šiaip sau nerašyčiau apie tai , o priežastis aišku tokia, kad teko ir man ten sudalyvauti.
Pirma paroda – smagu. Žinoma ne autorinė, bet vis tiek džiugina, kad va ir mano keli darbeliai papuolė į viešąją erdvę, na ne į virtualią, o tikrą galeriją, smagu.
Truputis apie savo darbus. Kadangi parodos tema buvo balta spalva, kaip nuotaika ar simbolis, kiekvienas meninikas šią spalvą panaudojo labai įvairiai, buvo daug skirtingų technikų ir tikrai nemažai įdomių darbų.
Mano žiedai – “Keturi mėnuliai” , gimė visai neatsitiktinai. Taip jau atsitiko, kad dirbu kartu su trim keramikėm, tai būtų buvę ganėtinai keista, jei nebūčiau ir aš pabandžiusi molio pačiupinėti. Ir ta molio ir metalo sąjunga man pasirodė be galo gražus dalykas.

“Keturi mėnuliai” – žiemiškas kūrinys. Tai keturios šaltos mėnesienos, skirtingose fazėse, šviečiančios giedrą žiemos naktį. Šiaip labai nemėgstu žiemos, bet šis momentas man vis dėl to  atrodo vienas iš gražiausių šaltuoju metų laiku. Kada speigas būna toks stiprus ir sniegas toks purus purus ir naktys būna be galo šaltos, giedros ir ramios. Sniegas mėnulio šviesoj tada labai gražiai spindi. Mano “Keturi mėnuliai” buvo bandymas atkurti šį įspūdį, tokį pat šaltą ramų ir spindintį.
Iš tikrųjų tai galvoje dar guli keletas užmanymų su keramika ir žalvriu, čia, skant, buvo pirmas bandymas. Manau visai pavyko. Apačioje kelios akimirkos iš parodos ir mano “Keturi mėnuliai”.