Kūrybiški papuošalų nešiojimo būdai

with Komentarų: 0

Šį kartą apie kūrybą norėčiau pašnekėti, ne iš savo, kaip juvelyrės pusės, bet iš papuošalų nešiotojų pusės. Tiksliau, apie kūrybiškumą, kaip asmenybės bruožą.

Kūryba gali ir, žinoma, turėtų pasireikšti  kiekvieno žmogaus kasdieniame gyvenime. Kūrybiškas žmogus sugeba į daiktus pažiūrėti naujai, kiek kitaip nei įprasta, sugeba juos pritaikyti ne pagal paskirtį. Ir tai yra tik vienas iš kūrybiškumo požymių, kūrybiškai žmogus gali elgtis bet kurioje gyvenimo situacijoje.

Jei pažiūrėsime į papuošalų konkrečią paskirtį, tai pagal visą nusistovėjusią tvarką žiedas yra skirtas mūvėti ant piršto, segė – segtis į atlapą ir taip toliau.  O kodėl gi nepanaudojus papuošalų truputėlį kitaip?

Na tikrai manau kad nemažai merginų ir moterų turi daugiau negu vieną žiedą.  Štai keletas būdų, kaip galima kelis žiedus panaudoti kaip aksesuarus netradicinu būdu:

1: Žiedus galima suverti ant šilkinės skarelės, šalikėlio, dirželio, ant ko tik leidžia fantazija ir panaudoti šią skarelę/šalikėlį/dirželį kaip kaklo papuošalą.

2:Taip pat visą šį Jūsų pačių susikurtą darinį galima apsivyniot ant riešo ir bus kuo puikiausia originali masyvi apyrankė.

3:Taip pat tokią žiedų puokštę galima naudoti ir kaip plaukų aksesuarą: užsirišti vietoj lankelio, arba juo papuošti kuodelį.

Tą patį galima daryti ir su segėmis. Galima segę ar net kelias seges naudoti kaip apyrankę, kaklo papuošalą ar aksesuarą plaukams.

Kūryba yra neatsiejama mano gyvenimo dalis.  Daugybė naujų  idėjų papuošalų dizainui laukia savo eilės, tik gaila, kad kartais taip trūksta laiko visas naujas idėjas įgyvendinti, nes juvelyrika – ne bižuterija, čia niekas greitai nevyksta. Kai kurie mano sumanymai,  reikalauja labai daug laiko ir kantrybės.

Tikiu, kad Jūs taip pat  sugalvotumėt ir dar daugiau būdų, kaip netradiciškai panaudoti papuošalus. Galų gale, jei turite nusibodusių ir nenešiojamų papuošalų, tai, truputėlį pakeitus jų paskirtį, jie vėl atrodys naujai. Taigi, būkit kūrybingi! Būkit kūrybiški visose gyvenimo situacijose, tiek kasdienybėje, tiek problemų sprendimuose, visur, kur tik įmona, ir gyvenimas bus daug įdomesnis.