Graviruoti vestuviniai žiedai

Graviruoti vestuviniai žiedai iš sidabro.

Graviruoti vestuviniai žiedai iš sidabro

Šie graviruoti vestuviniai žiedai yra papuošti baltiškais simboliais. Trikampis ant vieno žiedo išreiškia vandens stichiją, o kitas žiedas papuoštas saulės simboliu. Tai primena istoriją apie Saulės ir Vandens sąjungą. Pasakojimas ateina iš tų laikų, kai žmogus buvo arti gamtos.

… Seniai, seniai pradėjo Žemėje gyvybės daugėti: augo medžiai, žėlė žolė ir radosi gyvūnai. Tuomet ėmė Saulė šviesti taip kaitriai, kad augalai pradėjo džiūti ir gyvūnai trokšti. Žemės gelmėse tekėjęs vanduo tai pajuto. Šliūkštelėjo versmėmis į viršų ir užliejo visas pievas, miškus ir gyvūnus. Tai pamačiusi Saulė pradėjo šviesti dar smarkiau, kad vandenį išgarintų. Šis, garais pavirtęs, uždengė visą dangų debesimis. Žemėje gyvybė atsigavo iš potvynio. Ir nusprendė Saulė su Vandeniu susitarti, kad žemei geriau būtų. Sumainė jiedu sidabro žiedus ir vienas kitam padėjo. Nuo o laiko viskas suklestėjo: kai žemei reikia šilumos, Saulė pradeda šildyti. Tuomet vanduo garais pakyla į dangų ir, saulės kaitrą debesimis pridengia. Iš to debesies nulyja ten, kur Saulė labiausiai pakaitinusi. Dabar atvėsusiai žemei vėl reikia saulės šilumos. Ir taip žemėje gyvybė vešėti pradėjo, kai dvi didelės jėgos draugėn suėjo …

Taigi šiuos žiedus mūvintys jaunieji taps lyg Saule ir Vandeniu – kurs savo sintezę, sieks pusiausvyros. O skirtumai tarp dviejų stichijų padės tobulėti, papildyti vienas kitą. Čia ir džiaugsmas abiejų asmeniniuose santykiuose, ir nauja gyvybė.

Išgraviruotos sidabre tiesios linijos atspindi užtikrintumą, tvirtą „taip” pasirinktame gyvenimo etape.

Tai – graviruoti vestuviniai žiedai, kurių graviravimas atliktas lazeriu. Graviruojant papuošalus šiuo būdu išgaunamas išskirtinis tikslumas, net dirbant su itin mažų išmatavimų figūromis.

Šie graviruoti vestuviniai žiedai skirti jaunosioms poroms, jaučiančioms, kokią galią turi dvi skirtingos jėgos, susivienijusios vardan bendro tikslo.

Sidabras – skaidriai pilkos spalvos taurusis metalas. Jo gaminiai pasižymi solidžiu puošnumu. Sidabro panaudojimo spektras labai platus. Šį pilkąjį metalą pritaiko beveik visuose mūsų kasdienybės atvejuose. Nuo elektronikos iki fotografijos, nuo inžinerijos iki medicinos sričių.

** Norėdami sekti naujienas, prisijunkite prie mūsų Facebook puslapio: https://www.facebook.com/kates.akis.juvelyrika **