Sužadėtuvių žiedas su smaragdu

Vienetinis sužadėtuvių žiedas su smaragdu.

Vienetinis geltono aukso sužadėtuvių žiedas su natūraliu smaragdu. Žiedą puošia matinė tekstūra. Žiedas alsuojantis klasika ir tobula spalvų harmonija – geltono aukso šilta spalva ypatingai pabrėžia smaragdo žalumą. Kadangi žiedo akis nėra iškilusi, todėl žiedas yra labai patogus nešioti kas dieną.

Apie akmenį:

Smaragdas yra populiarus juvelyrinis akmuo. Jo savita spalva net vadinama smaragdo žaluma. Tokį pavadinimą turi ir žalias pigmentas. Nuostabius žalius akmenis žmonės žino nuo neatmenamų laikų. Senovės Egipto, Indijos, Babilonijos civilizacijų kūrimosi laikotarpiu šie akmenys buvo naudojami kulto apeigų metu ir papuošalams. Seniausios Šiaurės Afrikoje – legendinės Kleopatros kasyklos – yra Egipte. Jose brangakmeniai buvo kasami nuo 1650 m. pr. Kr. Šiais laikais smaragdais garsėja Kolumbija. Labiausiai išsiskiria Muso ir Čivoro kasyklos, kuriose aptinkami patys vertingiausi brangakmeniai.

Smaragdas labai tinka po jaučio ženklu gimusiems žmonėms.

Norėdami sekti naujienas, prisijunkite prie Katės akis puslapio  Facbook’e : https://www.facebook.com/kates.akis.juvelyrika/