D.U.K.

Kad papuošalų užsakymo procesas vyktų greičiau ir sklandžiau, sugeneravome dažniausiai užduodamų klausimų rinkinuką.

Kiek laiko užtrunka individualaus užsakymo gamyba?

Užsakymo įvykdymo laikas iš esmės prikauso nuo dviejų dalykų – kliento poreikių bei pasirinkto dizaino. Paprastai kūrinius pagaminame per 4-6 savaites, tačiau esame lankstūs ir dažnu atveju galime įvykdyti “blitz” užsakymus tam tikriems dizainams.

Kodėl galerijoje nėra preliminarių kainų?

Didžioji dalis mūsų gaminamų papuošalų yra labai individualūs ir labai retai tenka gaminti identišką žiedų porą. Dažniausiai būna “mix-and-match” principu iš visos mūsų pateiktos vaizdinės medžiagos bei fizinių pavyzdžių gyvo susitikimo metu. Mūsų kainodara tokia, kad kiekvienas elementas (pvz.: vieno žiedo bazė, dviejų žiedų bazė, juodinimas, tekstūra ir pan) turi savo įkainį, kuris laikui bėgant kinta. Todėl tam, kad nurodytos kainos puslapyje nepasentų, jų tiesiog nenurodome ir raginame susisiekti bei aptarti savo įsivaizduojamą vestuvinių žiedų dizainą.

Ar galime panaudoti savo turimą auksą?

Taip, tinka bet kokios spalvos bei prabos aukso laužas, kuriame yra įspausta praba (333, 375, 585, 750) bei gryno aukso luiteliai (999,9). Išimtis – dantų auksas. Jis traktuojamas, kaip 800 prabos auksas.

Turiu raudonos spalvos aukso laužo. Ar galima jį panaudoti balto aukso žiedams?

Taip, aukso laužas yra išgryninamas, o gaminant gaminį naudojama norimos spalvos ligatūra.

Kiek aukso reikės mūsų žiedams?

Vestuvinių žiedų porai paprastai prireikia ~15g +- 5g aukso. Gaminant gaminį įvyksta toks reiškinys, kaip nubyrėjimas. Tai yra gamybos proceso metu (liejimas, apdirbimas, akmenų statymas ir kt.) negrįžtamai prarandamas aukso kiekis. Jis įvertinamas procentais ir dažniausiu atveju neįmanoma jo apskaičiuoti tiksliai, todėl standartiškai skaičiuojame 15% nubyrėjimą, tad jei galutinis gaminys sveria 10g, pateikti arba susimokėti reikės už 11,76g 585 prabos aukso.

Ar galiu duoti savo sidabro laužo naujo gaminio gamybai?

Naujus sidabrinius gaminius gaminame tik iš gryno sidabro. Sidabro laužo nepriimame.

Ar įmanoma keisti titaninių žiedų dydį?

Sklando mitas, kad titaninių žiedų dydis yra nekeičiamas. Tai tiesa tik iš dalies. Jei žiedas pagamintas iš vientiso titano, t.y. neprapjautas (Tension setting technika) ar nesujungtas su tauriaisiais metalais (virinant ar mechaniškai), tai dydį galima koreguoti gana nesunkiai.
Taip pat, jei žiedui suteiktas padengimas (juodinimas, anodavimas) ar ryški, gili tekstūra, tai komplikuoja dydžio korekciją, nes dažnu atveju tenka atkurti tekstūrą/padengimą. Tokiais atvejais kiekviena situacija vertinama individualiai.

Ar titano juodumas nusitrina?

Juodinimas vis tik yra padengimas, o visi padengimai dėvisi. Vienok tai galioja tik žiedams – papuošalams gaunantiems tiesioginės trinties su kasdieniais objektais . Kiek laiko žiedas liks juodas ir kaip jis dėvėsis priklausys nuo to, kokie tie kasdieniai objektai bus, kokia pasirinkta tekstūra (gilesnės tekstūros ilgiau išlieka juodos), ar žiedas ant piršo sukiojamas, ar nešiojamas visąlaik vienoje padėtyje (tension setting). Visada klientus perspėjame dėl dėvėjimosi ir dar nesulaukėme pretenzijų, kad papuošalas taptų nebegražus – jis gyvena savo gyvenimą ir keičiasi taip pat, kaip keičiamės ir mes. 🙂

Ar juodinimą bei anodavimą galima atnaujinti?

Jei žiedas pagamintas iš vientiso titano, be akmens ir kito metalo detalių – taip.

Ar titano anodavimas nusitrina?

Panašiai, kaip ir juodinimas, anodavimas dėvisi. Gilesnės tekstūros anoduoti žiedai ilgiau išlaiko spalvą ir gražiai atrodo net ir po kelių metų.

Jeigu atsakymo į rūpimus klausimus neradote, susisiekite su mumis čia

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top