Privatumo politika

Privatumo politika

MB Katės akis įsipareigoja saugoti jūsų privatumą. Susisiekite su mumis adresu arturas@katesakis.lt, jei turite kokių nors klausimų ar problemų, susijusių su jūsų Asmeniniais duomenimis, ir mes mielai jums padėsime.

Naudodamiesi šia svetaine arba/mūsų paslaugomis, jūs sutinkate su savo Asmeninių duomenų tvarkymu, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje. Ši Privatumo politika yra mūsų Sąlygų dalis; sutikdami su Sąlygomis, jūs taip pat sutinkate su šia Politika. Atveju, kai susiduria terminai, naudojami Sąlygose ir Privatumo politikoje, pirmiau minėta turi pirmenybę.

Turinio sąrašas

 1. Terminai, naudojami šioje politikoje
 2. Duomenų apsaugos principai, kurių laikomės
 3. Kokius teises turite dėl savo Asmeninių duomenų
 4. Kokius Asmeninius duomenis mes renkame apie jus
 5. Kaip mes naudojame jūsų Asmeninius duomenis
 6. Kas dar turi prieigą prie jūsų Asmeninių duomenų
 7. Kaip mes saugome jūsų duomenis
 8. Informacija apie slapukus
 9. Kontaktinė informacija

Apibrėžimai

Asmeniniai duomenys – bet kokia informacija, susijusi su identifikuotu arba identifikuojamu fiziniu asmeniu.
Apdorojimas – bet kokia operacija arba operacijų rinkinys, atliekamas su Asmeniniais duomenimis arba su Asmeninių duomenų rinkiniais.
Duomenų subjektas – fizinis asmuo, kurio Asmeniniai duomenys yra apdorojami.
Vaikas – fizinis asmuo iki 16 metų.
Mes/mūsų (neatsižvelgiant į tai, ar užrašytas didžiąja ar mažąja raide) – MB Katės akis.

Duomenų apsaugos principai

Mes pažadame laikytis šių duomenų apsaugos principų:

 • Apdorojimas yra teisėtas, sąžiningas, skaidrus. Mūsų apdorojimo veiklos turi teisėtus pagrindus. Visada atsižvelgiame į jūsų teises prieš apdorojant Asmeninius duomenis. Suteiksime jums informaciją apie apdorojimą pagal jūsų užklausą.
 • Apdorojimas yra ribotas tikslui. Mūsų apdorojimo veiklos atitinka tikslą, kuriam buvo renkami Asmeniniai duomenys.
 • Apdorojimas atliekamas su minimaliu duomenų kiekiu. Mes renkame ir apdorojame tik minimalų Asmeninių duomenų kiekį, reikalingą bet kuriam tikslui.
 • Apdorojimas ribojamas laiko tarpą. Mes neapsaugosime jūsų asmeninių duomenų ilgiau, nei reikia.
 • Mes padarysime viską, kad užtikrintume duomenų tikslumą.
 • Mes padarysime viską, kad užtikrintume duomenų vientisumą ir konfidencialumą.

Duomenų subjekto teisės

Duomenų subjektas turi šias teises:

 1. Teisė į informaciją – tai reiškia, kad turite teisę žinoti, ar apdorojami jūsų Asmeniniai duomenys; kokius duomenis renkame, iš kur jie gaunami ir kodėl bei kas ir kaip juos tvarko.
 2. Teisė į prieigą – tai reiškia, kad turite teisę prieiti prie jūsų renkamų duomenų. Tai apima teisę prašyti ir gauti kopiją jūsų renkamų Asmeninių duomenų.
 3. Teisė į taisymą – tai reiškia, kad turite teisę prašyti taisymo arba ištrinimo Asmeninių duomenų, kurie yra neteisingi ar nepilni.
 4. Teisė į ištrynimą – tai reiškia, kad tam tikromis aplinkybėmis galite prašyti, kad jūsų Asmeniniai duomenys būtų ištrinti iš mūsų įrašų.
 5. Teisė į apdorojimo apribojimą – tai reiškia, kad, kai taikomos tam tikros sąlygos, turite teisę apriboti savo Asmeninių duomenų apdorojimą.
 6. Teisė prieštarauti apdorojimui – tai reiškia, kad tam tikromis aplinkybėmis turite teisę prieštarauti savo Asmeninių duomenų apdorojimui, pvz., tiesioginio marketingo atveju.
 7. Teisė prieštarauti automatizuotam apdorojimui – tai reiškia, kad turite teisę prieštarauti automatizuotam apdorojimui, įskaitant profilizavimą; ir nesutikti su sprendimu, pagrįstu tik automatizuotu apdorojimu. Šią teisę galite įgyvendinti, kai profilizavimo rezultatai, turintys teisinį poveikį jums, arba jus ženkliai veikia.
 8. Teisė į duomenų nešiojamumą – turite teisę gauti savo Asmeninius duomenis mašinai skaitomoje formoje arba, jei tai įmanoma, kaip tiesioginį perkėlimą iš vieno Tvarkytojo į kitą.
 9. Teisė teikti skundą – atveju, jei atsisakome jūsų prašymo dėl Prieigos teisių, pateiksime jums priežastį. Jei nesate patenkinti, kaip buvo tvarkomas jūsų prašymas, prašome susisiekti su mumis.
 10. Teisė gauti pagalbą iš valdžios institucijos – tai reiškia, kad turite teisę gauti pagalbą iš valdžios institucijos ir teisę į kitas teisines priemones, pvz., reikalauti kompensacijos.
 11. Teisė atšaukti sutikimą – turite teisę atšaukti bet kurį duotą sutikimą dėl jūsų Asmeninių duomenų apdorojimo.

Duomenys, kuriuos mes renkame

Informacija, kurią pateikėte mums
Tai gali būti jūsų elektroninio pašto adresas, vardas, sąskaitų adresas, namų adresas ir kt. – pagrindinė informacija, kuri reikalinga jums produktui/paslaugai pristatyti arba gerinti jūsų patirtį su mumis kaip klientais. Mes išsaugojame informaciją, kurią mums pateikiate, kad galėtumėte komentuoti ar atlikti kitas veiklas svetainėje. Ši informacija apima, pavyzdžiui, jūsų vardą ir elektroninio pašto adresą.

Automatiškai apie jus renkama informacija
Tai apima informaciją, kuri automatiškai saugoma naudojant slapukus ir kitus sesijos įrankius. Pavyzdžiui, jūsų pirkinių krepšelio informaciją, IP adresą, jūsų pirkinių istoriją (jei yra) ir kt. Ši informacija naudojama pagerinti jūsų kliento patirtį. Kai naudojatės mūsų paslaugomis ar peržiūrite mūsų svetainės turinį, jūsų veiksmai gali būti įrašomi.

Kaip mes naudojame jūsų Asmeninius duomenis

Mes naudojame jūsų Asmeninius duomenis siekdami:

 • teikti jums paslaugą. Tai apima, pavyzdžiui, jūsų paskyros registraciją; jums suteikti kitus prašytus produktus ir paslaugas; jums suteikti reklamines prekes pagal jūsų užklausą ir bendrauti su jumis susijusiais klausimais dėl tų produktų ir paslaugų; bendrauti ir sąveikauti su jumis; ir pranešti jums apie bet kokius paslaugų pokyčius.
 • gerinti jūsų kliento patirtį;
 • vykdyti įstatymo ar sutarties įsipareigojimus;

Mes naudojame jūsų Asmeninius duomenis teisėtais pagrindais ir/arba su jūsų sutikimu.

Įgyvendindami sutartį arba vykdami sutartinius įsipareigojimus, mes tvarkome jūsų Asmeninius duomenis šiais tikslais:

 • jūsų tapatybei nustatyti;
 • jums teikti paslaugą arba siųsti/pasiūlyti produktą;
 • bendrauti dėl pardavimų arba sąskaitų išrašymo;

Turėdami teisėtą interesą, mes tvarkome jūsų Asmeninius duomenis šiais tikslais:

 • siųsti jums asmeniškai pritaikytas pasiūlymas* (iš mūsų ir/arba mūsų kruopščiai parinktų partnerių);
 • administruoti ir analizuoti mūsų klientų bazę (pirkimo elgesys ir istorija), siekiant gerinti siūlomų produktų/paslaugų kokybę, įvairovę ir prieinamumą;
 • atlikti klausimynus, susijusius su klientų patenkintumu;

Kol nepaskelbėte mums kitaip, laikome, kad jums siūlomų produktų/paslaugų, panašių arba tokio pačio kaip jūsų pirkimo istorija/naršymo elgesys, siūlymas yra mūsų teisėtas interesas.

Su jūsų sutikimu mes tvarkome jūsų Asmeninius duomenis šiais tikslais:

 • siųsti jums naujienlaiškius ir kampanijų pasiūlymus (iš mūsų ir/arba mūsų kruopščiai parinktų partnerių);
 • kitais tikslais, dėl kurių prašėme jūsų sutikimo;

Mes tvarkome jūsų Asmeninius duomenis siekdami vykdyti įstatymo pagrindais kylančias įsipareigojimus ir/arba naudojame jūsų Asmeninius duomenis pagal teisės nustatytas galimybes. Mes pasiliekame teisę anonimizuoti renkamus Asmeninius duomenis ir naudoti tokius duomenis. Užsaugosime jūsų apmokėjimo informaciją ir kitą apie jus surinktą informaciją tiek, kiek reikia apskaitos tikslams arba kitoms teisės aktų reikalaujamoms pareigoms.

Mes galime tvarkyti jūsų Asmeninius duomenis papildomiems tikslams, kurie čia nenurodyti, bet suderinami su pradiniais Asmeninių duomenų surinkimo tikslais. Tam mes užtikrinsime, kad:

 • ryšys tarp tikslų, konteksto ir Asmeninių duomenų pobūdžio būtų tinkamas tolesniam tvarkymui;
 • toleruojamas tolesnis tvarkymas nepakenktų jūsų interesams ir
 • tvarkymui būtų taikomos tinkamos apsaugos priemonės.

Mes informuosime jūsų apie bet kokį tolesnį tvarkymą ir tikslus.

Kaip mes saugome jūsų duomenis

Mes darome viską, kas įmanoma, kad jūsų Asmeniniai duomenys būtų saugūs. Mes naudojame saugias protokolų bendravimui ir duomenų perdavimui (tokias kaip HTTPS). Mes naudojame anonimizavimą ir pseudonimizavimą, kur tai tinkama. Mes stebime savo sistemas dėl galimų pažeidžiamumų ir atakų.

Nors ir stengiamės daryti viską, kas įmanoma, mes negalime garantuoti informacijos saugumo. Vis dėlto, mes pažadame pranešti tinkamoms valdžios institucijoms apie duomenų pažeidimus. Mes taip pat jus informuosime, jei jūsų teisėms ar interesams kiltų grėsmė. Mes darysime viską, ką galime pagal įmanomumą, kad užkirstume kelią saugumo pažeidimams ir padėtume valdžios institucijoms, jei įvyktų pažeidimai.

Jei turite paskyrą pas mus, turėkite omenyje, kad turite laikyti savo vartotojo vardą ir slaptažodį paslaptimi.

Vaikai

Mes neketiname renkti arba žinomai nekrauti informacijos iš vaikų. Mes neorientuojame savo paslaugų į vaikus.

Slapukai ir kita technologija, kurią naudojame

Mes naudojame slapukus ir/arba panašias technologijas analizuoti klientų elgesį, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą ir rinkti informaciją apie vartotojus. Tai daroma siekiant pritaikyti ir gerinti jūsų patirtį su mumis.

Slapukas yra mažas tekstas, saugomas jūsų kompiuteryje. Slapukai saugo informaciją, kuri naudojama padėti svetainėms veikti. Tik mes galime pasiekti slapukus, sukurtus mūsų svetainėje. Jūs galite kontroliuoti savo slapukus naršyklėje.

Mes naudojame slapukus šiais tikslais:

 • Slapukai būtini, kad galėtumėte naudotis mūsų svetainėmis. Šie slapukai leidžia jums naršyti per svetainę ir naudotis jos funkcijomis. Be šių slapukų nebegalėtume suteikti tam tikrų paslaugų, kurių prašote.
 • Slapukai analizės ir statistikos tikslais – šie slapukai leidžia mums ir trečiosioms šalims matuoti ir analizuoti srautą mūsų svetainėse ir padaryti statistiką, kad galėtume tobulinti mūsų svetainės funkcionalumą.
 • Slapukai reklamos tikslais – šie slapukai naudojami pritaikyti reklamas jums ir jūsų interesams. Mes taip pat naudojame juos, kad apribotume skelbimų skaičių, kurį matote, ir padėtume matuoti reklamos kampanijų efektyvumą.

Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad jūsų kompiuteryje būtų nustatomi slapukai, arba ar norite juos išjungti naršyklės nustatymuose. Atkreipkite dėmesį, kad išjungus slapukus, tai gali turėti įtakos tam tikrų funkcijų teikimui mūsų svetainėje ir galite turėti apribojimų naudojantis ja.

Kitos technologijos, kurias naudojame:

 • Mes naudojame vietinius saugyklos objektus (LSO) (pvz., “Flash” slapukai), HTML5 vietinės saugyklos ir kitas seanso saugyklas.
 • Mes taip pat naudojame keletą kitų naršyklės technologijų, kad stebėtume vartotojo veiklą arba panaudotume “do not track” signala.

Mes naudojame šias technologijas šiais tikslais:

 • Stebėti kaip naudojate svetainę
 • Prisitaikyti turinį, kuris atitiktų jūsų interesus

Kas dar turi prieigą prie jūsų Asmeninių duomenų

Mes nesidaliname ir neperduodame jūsų Asmeninių duomenų trečiosioms šalims, nebent šioje Privatumo politikoje pateikti atvejai.

Kontaktinė informacija

Jei turite kokių nors klausimų arba problemų dėl šios Privatumo politikos, prašome susisiekti su mumis el. paštu: arturas@katesakis.lt.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top