Auksiniai vestuviniai žiedai su ryškia tekstūra

Vienetiniai vestuviniai žiedai iš geltono aukso.

Auksiniai vestuviniai žiedai yra lyg meteoritų iškalta žemė.
Auksą žmogus pradėjo kasti, nujausdamas, kokią stiprią galią šis metalas turi. O tai atsitiko ne be reikalo: kai formavosi žemėje visi metalai ir mineralai, auksas užėmė ypatingą vietą.
Ar žinote, kad visi šie elementai susiformavo ne be už Žemės ribų vykstančių procesų?
Mūsų galaktikoje yra daugybė žvaigždžių. Visos jos turi savo gyvenimą. Spinduliuodamos tiek daug karščio, aplink save pradeda formuoti planetas. Planetos susidarė iš ištisų klodų skirtingų elementų.
Atsirasti auksui, šiam itin vertinamam metalui, reikia tiek daug karščio, jog tam turi sprogti ištisa žvaigždė.
Turbūt taip ir atsitiko kažkada, kai Žemėje formavosi aukso elementas. Kažkur toli turėjo įvykti didelis karščio pliūpsnis mūsų planetos link.
Ir štai atsiranda žmogus, kuris pradeda kasti auksą. Žmogus traukdavo į pavojingas neapgyvendintas žemes tam, kad galėtų atrasti keletą aukso grūdelių, įsirėžusių tarp smėlio ir akmenų. Aukso vertės suvokimas atsispindi visur: pasakose, mene, architektūroje, moksle ir kitur. Nuo senų senovės alchemikai bandė sukurti auksą iš kitų elementų. Tačiau iki šiol liko vienintelis būdas – sijoti aukso daleles iš smėlių. Aukso karštinė – troškimas prisiliesti prie didžiulio karščio, dėl kurio auksas susiformavo. Tai – palikimas nuo už Žemės ribų vykstančių procesų, dėl kurio žmogus gali aukoti net savo sveikatą ar gyvybę. Todėl auksiniai žiedai įgyja simbolinę galią. Auksinius žiedus dėvintys prisiliečia prie dalelės, kuri suteikia galią, pasitikėjimą ir vertę.
Šie žiedai iš geltono aukso yra nukalti išreiškiant nelygumų kupiną estetiką. Raštai, kaip meteoritų suformuotas žemės paviršius, yra asimetriški. Kiekvienas įspaudas čia – nepakartojamas, unikalus. Taigi kaip Žemės, taip ir žmogaus gyvenimas priklauso nuo daugelio netikėtų įvykių sekos. Tai lyg auksinių kraterių kupinas klodas.
Jaunieji, atradę geltono aukso žiedus, pasirenka kelionę į tą nuotykių ir naujų atradimų kupiną žemę su daug kalvų ir nuokalnių; ten, kur žėri pasislėpęs tarp smėlio smilties aukso grūdelis – karštis, aistra.
Jaunieji supranta, kokios svarbios yra smulkios, mažos detalės; kokios kantrybės reikia, norint atrasti šį aukso grūdelį. Išmokus atskirti auksą nuo kitų žėrinčių pagundų, jaunieji galės grūdas po grūdo rinkti ir statyti savo auksinę paslaptį..

 

Norėdami sekti naujienas, prisijunkite prie mūsų Facebook puslapio: https://www.facebook.com/kates.akis.juvelyrika/