Pakabukas su turmalinu ir safyrais

Geltono aukso pakabukas su turmalinu ir safyrais

Vienetinis išskirtinio dizaino geltono aukso pakabukas su turmalinu ir žalsvais safyrais.  Pagrindinis akmuo – sodriai žalias turmalinas, jo svoris – 3,95 ct.   Bendras safyrų svoris – 0,93ct. Tokio tipo papuošalus gaminame individualiai. Jei norėtumėte užsisakyti kažką panašaus, susisiekite su mumis, aptarsime detales, surasime akmenis pagal jūsų pageidavimus. Taip pat galime šį papuošalą pagaminti ir iš kitokios spalvos aukso. 

ĮVAIRIASPALVIS TURMALINAS

Turmalinas yra kristalinis borosilikatinis mineralas ir yra vienas iš labiausiai įvairių spalvų turinčių mineralų, kurio atspalviai gali varijuoti nuo juodos, rausvos, žalios, mėlynos iki bespalvės. Pats turmalino pavadinimas, kilęs iš sinhalų kalbos žodžio “turmali”, reiškiantį “daugiaspalvis”. Mėlynas turmalinas vadinamas indikolitu, raudonas – rubelitu, žalias – verdelitu, geltonas ar rudas – dravitu, bespalvis – achroitu, juodas – šerlu, daugiaspalvis – elbaitu, o turkio mėlynumo spalvos turmalinai vadinami Paraibos neoniniais turmalinais, kurie randami tik Brazilijos šiaurės rytuose. Įvairiaspalvis turmalinas suteikia platų galimybių spektrą, rasti savo mėgstamą spalvą.

Na ir šiek tiek ezoterikos. Yra manoma, kad turmalinas sujungia kūną, sielą ir dvasią į vieningą visumą. Žadina kūrybingumą, todėl nuo seno yra mėgstamas menininkų.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Pirkinių krepšelis
    Scroll to Top