Sužadėtuvių žiedas iš balto aukso

Vienetinis sužadėtuvių žiedas iš balto aukso.

Vienetinio dizaino sužadėtuvių žiedas iš balto aukso. Žiedą puošia išskirtinė tekstūra. Taip pat žiedas dabinasi trimis natūraliais akmenimis: centrinis – London atspalvio topazas, o iš kraštų – du nedideli smaragdai.

 

Trumpai apie akmenis:

topazas:

Šiais laikais nuostabių žydrų topazų randama Ukrainoje (Volynėje). Nemažai žydrųjų topazų iškasama Šri lankoje. Japonijoje taip yra blyškiai žydrų kristalų. Pačios gamtos tobulai sukurtų  briaunuotų bespalvių arba vos melsvų kristalų randama netoli Usakoso, Afrikos petvakariuose. Jų esama ir JAV.

Topazai būna įvairių atspalvių. Šis akmuo gali būti skaidrus, gelsvas, blyškiai rusvas, šviesiai žydras ar mėlynas.

 

Smaragdas:

Smaragdas yra populiarus juvelyrinis akmuo. Jo savita spalva net vadinama smaragdo žaluma. Tokį pavadinimą turi ir žalias pigmentas. Nuostabius žalius akmenis žmonės žino nuo neatmenamų laikų. Senovės Egipto, Indijos, Babilonijos civilizacijų kūrimosi laikotarpiu šie akmenys buvo naudojami kulto apeigų metu ir papuošalams. Seniausios Šiaurės Afrikoje – legendinės Kleopatros kasyklos – yra Egipte. Jose brangakmeniai buvo kasami nuo 1650 m. pr. Kr. Šiais laikais smaragdais garsėja Kolumbija. Labiausiai išsiskiria Muso ir Čivoro kasyklos, kuriose aptinkami patys vertingiausi brangakmeniai.

Smaragdas labai tinka po jaučio ženklu gimusiems žmonėms.

Norėdami sekti naujienas, prisijunkite prie Katės akis puslapio  Facbook’e : https://www.facebook.com/kates.akis.juvelyrika/

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Pirkinių krepšelis
    Scroll to Top